Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd.

  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter, Sprzedawca
Ilość pracowników 100~130
Coroczne wyprzedaże 7000000-8000000
Rok założenia 2007
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Technologia form Haoshun jest jednym z profesjonalnych producentów prototypów, narzędzi i form wtryskowych z tworzyw sztucznych w Chinach, została założona w 2007 roku i przeszła certyfikację systemu ISO9001.

 

Nasze główne usługi to prototypowanie, oprzyrządowanie, formowanie wtryskowe, produkcja małoseryjna i szereg usługi wykańczania powierzchni.W Haoshun możemy zaoferować doskonały poziom jakości i usług w krótkim czasie realizacji, zgodnie z Twoimi potrzebami, aby wspierać spersonalizowany rozwój produktu i tworzyć dla Ciebie większą wartość.

Haoshun zajmuje powierzchnię 5000 m², ma ponad 100 wykwalifikowanych pracowników i szereg zaawansowanych urządzeń.Takie jak 3-osiowe maszyny CNC, 4-osiowe maszyny CNC, 5-osiowe maszyny CNC, maszyny do drukowania 3D, wtryskarki i inne różne maszyny do obróbki, które mogą zaspokoić Twoje rosnące wymagania i nasz zrównoważony rozwój.

 

Dzięki niezwykle doświadczonemu personelowi i technologii, Haoshun wyróżnia się indywidualizacją, niezawodną jakością, szybką dostawą i doskonałymi cenami.Po otrzymaniu Twojego modelu 3D CAD w formatach (STEP/IGS/XT itp.), wyprodukujemy Twoje części i dostarczymy je do Ciebie za pomocą FedEx/DHL/UPS express w ciągu kilku dni lub w inny sposób, np. drogą lotniczą, morską, pociągiem zgodnie z Twoimi wymaganiami.Jesteśmy dumni z tego, że dajemy gwarancję jakości naszej pracy.

 

Marzeniem Haoshun jest „Tworzenie z Haoshun będzie na całym świecie”, a naszą misją jest „Pomóc klientom w zwiększeniu wartości dzięki stworzeniu Haoshun”.Zawsze staramy się jak najlepiej oferować najlepsze usługi, najbardziej konkurencyjne ceny i produkty wysokiej jakości dla naszych klientów.Zacznijmy projekty, dorośnijmy i osiągnijmy między nami wygrane!

Historia

Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. została założona w 2007 roku i jest zakorzeniona w produkcji form wtryskowych i produkcji form wtryskowych.

 

Aby lepiej sprostać potrzebom i wymaganiom klientów, w 2012 roku zaczęliśmy zwiększać inwestycje w sprzęt i personel, a także zaczęliśmy tworzyć produkty prototypowe (druk 3D/obróbka CNC/odlewanie próżniowe) w celu ułatwienia klientom testowania na wczesnym etapie wytwarzania pleśni.

 

Staramy się spełnić szereg wymagań klientów od projektu po montaż, aby zaoferować klientom usługi w jednym miejscu, oszczędzając czas i koszty!

 

W 2021 roku nasza firma oficjalnie podpisała umowę z „Tiancheng Education Group”, aby poprawić wyniki biznesowe i zoptymalizować zarządzanie przedsiębiorstwem dla lepszej obsługi!

Usługa

Możemy świadczyć usługi prototypowania, oprzyrządowania i formowania wtryskowego, prosimy o zapoznanie się z poniższymi szczegółami.

 

Prototypowanie: Obróbka CNC, druk 3D (druk SLA/SLS/MJF/FDM/SLM), odlewanie próżniowe, szybkie prototypowanie blach

 

Obróbka: Szybkie oprzyrządowanie prototypowe do produkcji małoseryjnej, produkcja narzędzi do produkcji masowej

 

Formowanie wtryskowe: Formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe pianki strukturalnej, formowanie wtryskowe wspomagane gazem, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych

Nasz zespół

Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. profil firmy 2

Zostaw wiadomość