certyfikaty

  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. Certyfikaty
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. Certyfikaty
    ISO9001
  • Chiny Guangzhou Haoshun Mold Tech Co., Ltd. Certyfikaty
    ISO9001

QC profilu

Technologia formowania Guangzhou Haoshunuzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 w 2015 roku.

 

PodKontrola jakości ISO9001systemu, kompleksowo standaryzuje nasze zarządzanie naukowe w fabryce, w tymbezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona środowiska.Wykazują nasze zaangażowanie w konsekwentne dostarczaniewysokiej jakości prototypowanie,obróbka,produkcjai usługi pokrewne.

 

 

System Kontroli Jakości dla prototypowania:

 

Zrobimyanaliza produktu i przetwarzaniazgodnie z Twoimi modelami i rysunkami przed wysłaniem danych przetwarzania do maszyn obróbczych, aby upewnić się, że produkty są dobrze działające.I mamyścisły łańcuch zakupów materiałówaby zapewnić jakość materiału przed produkcją.

 

Po zakończeniu części QC wykona aoględzinydla produktów i sprawdźwymiary produktuzgodnie z rysunkami przed wysyłką, aby zapewnić produkt o wysokiej jakości.

 

 

System kontroli jakości produkcji form:

 

My robimyDFM produktu i DFM formyzanim zbudujemy formę, aby upewnić się, że jest ona dostępna do produkcji wtryskowej, a forma jest tym, czego chcesz.

 

I mamyścisły łańcuch zakupów materiałów, aby zapewnić doskonałą jakość naszych form.Po zmontowaniu formy forma będzieprzejść do doświadczonego mistrza pleśniaby upewnić się, że cała forma dobrze pasuje i nie ma żadnych odrzutów.

 

Wtedy zorganizujemyprodukcja testowanajpierw potwierdź, że forma działa dobrze, aby móc kontynuować produkcję metodą wtrysku.

 

 

System Kontroli Jakości produkcji metodą wtrysku:


QC zrobi ponadsprawdź pierwszy produkt!zgodnie z listą parametrów i krytycznymi wymiarami żądanymi przez Ciebie, aby zdecydować, czy może być kontynuowany do produkcji.Podczas przetwarzania naszIPQC sprawdzi części formowane wtryskowo co 2 godziny, upewnij się, że nie ma żadnych odrzutów.

 

Po zakończeniu produktów,FQC sprawdzi produktyprzed wysłaniem do magazynu.iOQC sprawdziponownie przed wysyłką.

 

Zostaw wiadomość